Gracze RPG poszukiwani

fantasy, kampania

Stare rekrutacje
Kalina
Wędrowiec
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-22, 22:22
Lokalizacja: Łódź

Gracze RPG poszukiwani

Post autor: Kalina » 2014-10-22, 22:24

W odciętej od świata dolinie, wśród ruin zapomnianych cywilizacji, swój początek ma niezwykła przygoda...

Kim jesteśmy? Trójką ludzi bliżej trzydziestki niż dwudziestki, którzy chcą rozpocząć nową przygodę w fantastycznej krainie, ale brakuje im graczy…

Kogo szukamy? Was! Czyli dwojga graczy w wieku z grubsza zbliżonym do naszego, chętnych do regularnych spotkań i zaangażowania się w dłuższą kampanię.

W co chcemy grać? Fabularnie – w opowieść w klasycznym świecie fantasy, osadzoną w dolinie inspirowanej klimatem IWD, mającą w pamięci oldskulowy urok drugiej edycji D&D, sięgającą po melancholię „Fortecy w źrenicy czasu” i, być może, patos „Silmarillionu”. Mechanicznie – w piątą edycję dedeków, na niskich levelach.

Czemu właśnie tak? Bo Mistrz Gry jest podjarany mechaniką i chce sprawdzić, na ile twórcom udał się powrót do korzeni, a gracze na tychże korzeniach zjedli zęby. Powyższy pomysł od dłuższego czasu chodzi nam po głowach i chcemy go wypróbować.

Chcesz nas poznać? Coś zasugerować? Albo powiedzieć, że nasz pomysł jest do bani? Napisz do nas na naturalbornleniwiec@gmail.com. Spotkamy się, pogadamy o fantastyce i mediach z nią związanych, pogramy w planszówki i odpalimy sesję jednostrzałową.

Marcin, Ola i Olek

Kalina
Wędrowiec
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-22, 22:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kalina » 2014-11-12, 23:02

1. Nie za bardzo - choć kamyki i rysunki sytuacyjne się przydają żebyśmy wszyscy widzieli to samo :)
2. Nie. Graliśmy w różne rzeczy, dedekowe i nie, i wszyscy uwielbiamy Planescape i Ravenloft, ale teraz planujemy powrót do korzeni :)

Zablokowany