Dangeons & Dragons (D&D 3.5) - Szukamy Mistrza Gry

Szukamy MG na REGULARNE granie w sobotę albo niedzielę

Dział z szeroko rozumianymi grami RPG

Moderatorzy: Avalanche, Elmo

Lina
Wędrowiec
Posty: 14
Rejestracja: 2010-02-06, 09:42
Lokalizacja: z Polski XD

Dangeons & Dragons (D&D 3.5) - Szukamy Mistrza Gry

Post autor: Lina » 2013-10-26, 21:09

Witam serdecznie!

Mój mąż (lat 30) i ja (lat 28) szukamy Mistrza Gry, który dość dobrze orientuje się w świecie D&D 3.5. Wcześniej graliśmy w weekendy w Warhammer'a i choć MG był niezwykle skrupulatny i obeznany w systemie, to jednak wzywa mnie stara miłość do bardziej "różnorodnego i bardziej kolorowego" świata. Mam szczególny sentyment do tego systemu, gdyż to on wprowadził mnie w świat rpg. Mąż w systemie nie grał nigdy, ale jest skory do spróbowania.
Szukamy MG, który miałby czas na regularną grę co weekend (oczywiście, jeśli coś wypada, nie jesteśmy fanatykami, by się obrazić ^__^). Nie ukrywam też, że kategoria wiekowa też ma dla nas znaczenie. Raczej trudno grałoby się nam u piętnastolatka, choć absolutnie nie mam zamiaru tutaj umniejszać talentom młodym MG. ^__^
Nie wzgardzilibyśmy również, gdyby MG przyprowadził ze sobą gracza, dwóch, czy trzech. Sesje odbywałyby się u nas w mieszkaniu - mamy biegającego dwulatka, który wymaga znacznie mniej uwagi, gdy może bawić się w swoim pokoiku, czy w pokoju gdzie są gracze, na dywanie z własnymi zabawkami. Gdybyśmy mięli grać u kogoś, ciągle musielibyśmy zwracać na niego uwagę ("nie ruszaj, to nie Twoje", "nie dotykaj, bo się popsuje"), zamiast wczuwać się w postaci.
Zapewniamy komfort miejsca i wygodę prowadzenia. Jako dojrzali gracze (choć niekoniecznie do końca obeznani w systemie), nie psujemy klimatu, chyba dość porządnie odgrywamy no i nie "kłócimy" się z MG. Staramy się by obie strony dobrze bawiły się w tym wspólnie spędzonym czasie przy jakiejś zachrupce i herbatce (piwku we własnym zakresie, jak ktoś lubi).
Proszę o kontakt na mojego maila, ze względu na to, że pracuję przy komputerze, codziennie jest przeze mnie sprawdzany, szybko bym więc odpowiedziała

lina.shinigami.inverse@gmail.com

Pozdrawiam gorąco,
Lina
"Kiedy ktoś stanie na mej drodze - zwycięstwo będzie moje!"

Awatar użytkownika
Sulik
Osadnik
Posty: 150
Rejestracja: 2008-08-27, 08:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sulik » 2013-11-04, 17:24

zgłoszone ;)

ODPOWIEDZ