Podróżnicy w czasie

#truestory

O wszystkim

Moderator: Avalanche

Awatar użytkownika
Krakov
Arystokrata
Posty: 1663
Rejestracja: 2010-07-27, 21:44
Lokalizacja: Stąd
Kontakt:

Podróżnicy w czasie

Post autor: Krakov » 2018-11-28, 21:32

Skoro nie wszyscy o tym słyszeli, to pozwolę sobie podrzucić parę linków. Wyszukane tak na szybko, pewnie jest tego o wiele więcej. Jak znajdziecie jeszcze jakieś perełki to podzielcie się proszę :D

Spotkał się z samym sobą z roku 2070
w roku 2020 Donald Trump znów zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych, a sztuczna inteligencja będzie dominującą technologią. Podobno już za 10 lat ludzie będą podróżować na Marsa, a podróżowanie w czasie stanie się powszechnie możliwe.

Podróżnik w czasie wrócił z 3700 roku.
W roku 3700 rozpocznie się wojna pomiędzy ludźmi i robotami. Maszyny będą na tyle inteligentne, że zrozumieją swoją siłę. Najpierw były wytworami naszych rąk i niewolnikami, ale staną się rasą panów.
Podróżniczka w czasie wróciła z 6000 roku.
W 2300 roku nie będzie takiego zawodu jak policjant. W momencie narodzin każdemu człowiekowi zostanie wszczepiony chip. Każde przestępstwo zostanie ujawnione w zaledwie kilka sekund
w 4529 roku dzięki naukowcom dinozaury powrócą na Ziemię. Będą mieszkać w ogrodach zoologicznych, aby pokazać ludziom, że wcale nie są takie niebezpieczne.
Podróżnik w czasie z roku 6491 wyjawia, jak będzie wyglądać nasza przyszłość
Problem ludzkości polegał na tym, że rozrosła się do takiego punktu, w którym jedna planeta stanowiła dla niej za małą przestrzeń. Ziemia była przeludniona, eksploatowana ponad możliwości. Ziemianie jednak rozwiązali ten problem, zanim zdołał ich przerosnąć. Zaczęliście budować siedliska na planetach Układu Słonecznego: na Marsie, Merkurym i Wenus.
Tak będzie wyglądał świat w 8973 roku.
Co zobaczył w 8973 roku? Według niego Ziemię będą zamieszkiwały istoty przypominające cyborgi. „O niezwykle dużych głowach i oczach oraz maleńkich ustach”. Mają być następcami gatunki ludzkiego, jaki znamy. Potrafią porozumiewać się telepatycznie, ale także w tradycyjny sposób.
Ostatnio zmieniony 2018-11-28, 21:34 przez Krakov, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pościelisz łóżka oscypkiem.

ODPOWIEDZ