Legenda Pięciu Kręgów 4ed

listy szkół, rodzin, spis tabel i inne

Dział z szeroko rozumianymi grami RPG

Moderatorzy: Avalanche, Elmo

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty: 1084
Rejestracja: 2009-05-24, 16:17
Lokalizacja: Łódź

Legenda Pięciu Kręgów 4ed

Post autor: Avdima » 2013-05-14, 17:38

Ponieważ nie znalazłem takiego spisu w sieci (szkoły były niepełne), postanowiłem sam go zrobić. Po kilku przeróbkach mam już chyba ostateczną formę, trzeba teraz ją uzupełnić i przerobić na forum (piszę w notepad'zie).

Będzie w języku angielskim, ponieważ podręczniki są w tym języku i tak łatwiej wszystko znaleźć oraz nie chcę np. samych nagłówków w innym języku.

Na razie znajdują się tutaj dane z podstawki, Enemies of the Empire, Emerald Empire oraz The Great Clans.

Każda część to inny post, ponieważ tak jest czytelniej.

EDIT1: zredukowano ilość "będzie" do znośnego poziomu.

EDIT2: przebiłem się przez podręcznik Imperial Histories i uzupełniłem listy.

EDIT3: dodałem Book of Air oraz Second City.

Kod: Zaznacz cały

--------------------- LEGEND ----------------------

[B] bushi
[C] courtier
[S] shugenja

[A] artisan
[N] ninja
[M] monk
[ ] none

[G] guru

Core - Rulebook
EotE - Enemies of the Empire
EE   - Emerald Empire
TGC  - The Great Clans
IH   - Imperial Histories
TBoA - The Book of Air
SCTP - Second City The People
TBoE - The Book of Earth
SotE - Strongholds of the Empire

---------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony 2013-05-23, 00:44 przez Avdima, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty: 1084
Rejestracja: 2009-05-24, 16:17
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Avdima » 2013-05-14, 17:39

Kod: Zaznacz cały

---------------------- CRAB -----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Hida Bushi                      (Core p.106)
 [ B ] Hiruma Bushi                    (Core p.108)
 [ B ] Hida Pragmatist                 (EE   p.247)
 [ B ] Hiruma Scout                    (IH   p.147)
 [B/A] Kaiu Engineer                   (TGC  p. 39)
 [ C ] Yasuki Courtier                 (Core p.107)
 [ S ] Kuni Shugenja                   (Core p.107)
 [ M ] Kuni Witch-Hunter               (TGC  p. 40)

Advanced Schools:
 [ B ] Defender of the Wall            (Core p.247)

Alternate Paths:
 [ B ] Crab Berserker                  (Core p.251)
 [ B ] Crab Defender                   (BoA  p.172)
 [ B ] Hiruma Sniper                   (BoA  p.172)
 [ B ] Falcon's Strike                 (BoA  p.172)
 [ B ] Rajya ke Varisa                 (SCTP p.103)
 [ S ] Oni Slayer                      (Core p.251)
 [ S ] Toritaka Exorcist               (TGC  p. 42)

---------------------- CRANE ----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Kakita Bushi                    (Core p.109)
 [ B ] Daidoji Iron Warrior            (Core p.111)
 [ B ] Doji Magistrate                 (EE   p.170)
 [ B ] Daidoji Scout                   (TGC  p. 70)
 [ C ] Doji Courtier                   (Core p.110)
 [ S ] Asahina Shugenja                (Core p.110)
 [ A ] Kakita Artisan                  (TGC  p. 72)

Advanced Schools:
 [ B ] Kenshinzen                      (Core p.247)
 [ A ] Kakita Master Artisan           (TGC  p. 73)
 [ N ] Daidoji Harrier                 (IH   p.179)

Alternate Paths:
 [ B ] Empress Guard                   (Core p.252)
 [ B ] Tsume Pikeman                   (IH   p.275)
 [ B ] Asahina Archer                  (BoA  p.171)
 [ C ] Doji Innocent                   (BoA  p.177)
 [ C ] Daidoji Trading Counselor       (BoA  p.177)
 [ S ] Asahina Fetishist               (Core p.252)
 [ S ] Asahina Artisan                 (BoA  p.180)
 [ S ] Sister of the Sacred Light      (BoA  p.182)
 [ A ] Kakita Jester                   (TGC  p. 73)
 [   ] Crane Aerie Falconer            (SCTP p. 98)

--------------------- DRAGON ----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Mirumoto Bushi                  (Core p.113)
 [ B ] Mirumoto Taoist Swordsman       (EE   p.221)
 [ C ] Kitsuki Investigator            (Core p.114)
 [ S ] Tamori Shugenja                 (Core p.113)
 [ M ] Togashi Tattoeed Order Monk     (Core p.114)
 [ M ] Hoshi Trurui Zumi               (IH   p.214)
 [ M ] Hitomi Kikage Zumi              (IH   p.215)

Advanced Schools:
 [ B ] Swordmaster                     (Core p.247)
 [ B ] Mirumoto Master Sensei          (TGC  p.101)
 [ S ] Tamori Master of the Mountain   (TGC  p.102)

Alternate Paths:
 [ B ] Mirumoto Mountaineer            (Core p.252)
 [ B ] Dragon's Flame                  (TGC  p.103)
 [ B ] Kitsuki Justicar                (IH   p.149)
 [ C ] Kitsuki Debater                 (TGC  p.103)
 [ S ] Tamori Warrior Priest           (Core p.252)
 [ M ] Togashi Defender                (TGC  p.104)
 [   ] Dragon Overseer                 (SCTP p. 99)

---------------------- LION -----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Akodo Bushi                     (Core p.116)
 [ B ] Matsu Berserker                 (Core p.119)
 [ B ] Ikoma Lion Shadow               (EE   p.109)
 [ B ] Matsu Beastmaster               (TGC  p.136)
 [ C ] Ikoma Bard                      (Core p.118)
 [ S ] Kitsu Shugenja                  (Core p.117)

Advanced Schools:
 [ B ] Lion's Pride                    (Core p.248)
 [ B ] Akodo Tactical Master           (TGC  p.138)
 [ S ] Kitsu Sodan-Senzo               (IH   p.241)

Alternate Paths:
 [ B ] Deathseeker                     (Core p.253)
 [ B ] Akodo Kensai                    (TGC  p.139)
 [ B ] Lion Scout                      (TGC  p.140)
 [ B ] Lion Paragon                    (TGC  p.140)
 [ B ] De Bellis Legionnaire           (SCTP p. 99)
 [ S ] Bishamon's Chosen               (Core p.253)
 [ S ] Kitsu Spirit Legion             (BoA  p.180)

--------------------- MANTIS ----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Yoritomo Bushi                  (Core p.120)
 [ B ] Tsuruchi Archer                 (Core p.122)
 [ B ] Mantis Brawler                  (TGC  p.165)
 [ B ] Tsuruchi Bounty Hunter          (TGC  p.167)
 [ C ] Yoritomo Courtier               (Core p.121)
 [ S ] Moshi Shugenja                  (Core p.120)
 [ S ] Yoritomo Shugenja               (TGC  p.168)

Advanced Schools:
 [ B ] Kobune Captain                  (EE   p.143)
 [ S ] Storm Rider                     (Core p.248)

Alternate Paths:
 [ B ] Yoritomo Scoundrel              (Core p.253)
 [ B ] Moshi Guardian of the Sun       (TGC  p.169)
 [ B ] Kitsune Ranger                  (TGC  p.170)
 [ B ] Three Man Alliance Soldier      (IH   p.149)
 [ B ] Tsuruchi Master Bowmen          (BoA  p.173)
 [ B ] Rajya ke Varisa                 (SCTP p.103)
 [ S ] Mantis Navigator                (Core p.253)
 [ S ] Acolyte of Thunder              (IH   p.306)
 [ S ] Sister of the Sacred Light      (BoA  p.182)
 [ S ] Kitsune Summoner                (SCTP p. 99)

--------------------- PHOENIX ---------------------
Basic Schools:
 [ B ] Shiba Bushi                     (Core p.123)
 [ C ] Asako Loremaster                (Core p.124)
 [ S ] Isawa Shugenja                  (Core p.124)
 [ S ] Ahasha Shugenja                 (Core p.125)
 [ A ] Shiba Artisan                   (EE   p.123)
 [ M ] Asako Henshin                   (TGC  p.199)

Advanced Schools:
 [ S ] Elemental Guard                 (Core p.249)
 [ M ] Asako Inquisitor                (TGC  p.200)

Alternate Paths:
 [ B ] Shiba Yojimbo                   (Core p.254)
 [ B ] Elemental Legionnaire           (TGC  p.201)
 [ B ] Order of Chikai Bushi           (TGC  p.202)
 [ S ] Isawa Tensai                    (Core p.254)
 [ S ] Nameless One                    (IH   p.213)
 [ S ] Mist Legionnaire                (BoA  p.181)
 [S/A] Shiba Illusionist               (BoA  p.181)
 [ S ] Sister of the Sacred Light      (BoA  p.182)
 [ S ] Isawa Archeologist              (SCTP p.100)

-------------------- SCORPION ---------------------
Basic Schools:
 [ B ] Bayushi Bushi                   (Core p.126)
 [ B ] Soshi Magistrate                (EE   p.171)
 [ C ] Bayushi Courtier                (Core p.127)
 [ S ] Soshi Shugenja                  (Core p.127)
 [ S ] Yogo Wardmaster                 (TGC  p.229)
 [ N ] Shosuro Infiltrator             (Core p.128)
 [ N ] Shosuro Actor                   (TGC  p.227)

Advanced Schools:
 [ C ] Scorpion Instigator             (Core p.249)
 [ N ] Scorpion Saboteur               (IH   p.179)

Alternate Paths:
 [ B ] Bitter Lies Swordsman           (Core p.254)
 [ B ] Saigo's Blade                   (BoA  p.173)
 [ C ] Shosuro Defiler                 (BoA  p.178)
 [ S ] Shadow Hunter                   (Core p.254)
 [ S ] Kuroiban                        (TGC  p.230)
 [ S ] Soshi Deceiver                  (BoA  p.182)
 [   ] Scorpion Loyalist               (IH   p.148)
 [   ] Son of Shadow                   (SCTP p.100)

--------------------- UNICORN ---------------------
Basic Schools:
 [ B ] Moto Bushi                      (Core p.130)
 [ B ] Utaku Battle Maiden             (Core p.133)
 [ B ] Shinjo Bushi                    (EE   p. 31)
 [ B ] Moto Vindicator                 (TGC  p.258)
 [ C ] Ide Emissary                    (Core p.131)
 [ S ] Iuchi Shugenja                  (Core p.130)
 [ S ] Horiuchi Meishodo Shugenja      (TGC  p.257)
 [ S ] Moto Death Priest               (IH   p.240)

Advanced Schools:
 [ B ] White Guard                     (Core p.250)

Alternate Paths:
 [ B ] Shinjo Scout                    (Core p.255)
 [ B ] Moto Fanatic                    (TGC  p.260)
 [ B ] Unicorn Yomanri Archer          (BoA  p.173)
 [ B ] Rajya ke Varisa                 (SCTP p.103)
 [ C ] Ide Trader                      (TGC  p.259)
 [ C ] Hand of Peace                   (BoA  p.178)
 [ S ] Iuchi Traveller                 (Core p.255)
 [ S ] Unicorn Doomseeker              (SCTP p.101)
 [   ] Utaku Horse Master              (TGC  p.260)

-------------------- IMPERIAL ---------------------
Basic Schools:
 [ B ] Seppun Guardsman                (Core p.228)
 [ C ] Otomo Courtier                  (Core p.229)
 [ C ] Miya Herald                     (Core p.230)
 [ S ] Seppun Shugenja                 (Core p.228)

Advanced Schools:
 [ C ] Imperial Scion                  (EE   p. 79)

Alternate Paths:
 [ B ] Kenburo's Way Bushi             (IH   p.123)

--------------------- SPIDER ----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Daigotsu Bushi                  (Core p.212)
 [ C ] Daigotsu Courtier               (Core p.213)
 [ S ] Chuda Shugenja                  (Core p.213)
 [ M ] Order of the Spider Monk        (Core p.215)

Advanced Schools:
 [ B ] Obsidian Warrior                (Core p.250)
 [ M ] Dark Paragons                   (EE   p.207)

Alternate Paths:
 [ B ] Obsidian Magistrate             (Core p.255)
 [ B ] Colonial Conqueror              (SCTP p.101)
 [ C ] Dark Whisper                    (BoA  p.178)
 [ S ] Chuda Subversive                (Core p.255)
 [ S ] Chuda Necromancer               (TGC  p.282)

---------------------- MONKS ----------------------
Basic Schools:
 [ M ] Shinmaki Order                  (EE   p.206)
 [ M ] Order of the Wind               (BoA  p.193)
------------- BROTHERHOOD OF SHINSEI --------------
Basic Schools:
 [ M ] The Four Temples                (Core p.231)
 [ M ] Order of Heroes                 (Core p.232)
 [ M ] Shrine of the Seven Thunders    (Core p.232)
 [ M ] Temple of Kaimetsu-uo           (Core p.232)
 [ M ] Temple of Osano-Wo              (Core p.233)
 [ M ] Temple of the Thousand Fortunes (Core p.233)
 [ M ] Wind's Grace Order              (BoA  p.194)
 [ M ] Fukurokujin's Eyes              (BoA  p.194)

Alternate Paths:
 [   ] Taoist Archer                   (BoA  p.174)
 [   ] Kaze-do Fighter                 (BoA  p.174)

---------------------- RONIN ----------------------
Rank 1 paths:
 [ B ] Disciples of Sun Tao            (Core p.234)
 [ B ] Forest Killers                  (Core p.234)
 [ B ] Tawagoto's Army                 (Core p.235)
 [ B ] Tengoku's Justice               (Core p.235)
 [ B ] The Tessen                      (Core p.235)
 [ B ] People's Legionnaire            (IH   p.123)

Rank 2 paths:
 [ B ] Claws of the Wolf               (EotE p.200)
 [ B ] East Wind                       (EotE p.200)
 [ B ] Eyes of Nanashi                 (EotE p.200)
 [ B ] Moonless Riders                 (EotE p.201)
 [ B ] Silent Blades                   (EotE p.201)

Rank 3 paths:
 [ B ] Broken Guard                    (EotE p.201)
 [ B ] Hidden Sword                    (EotE p.202)
 [ B ] Machi-kanshisha                 (EotE p.202)
 [ B ] Serpents of Sanada              (EotE p.202)
 [ B ] Snow Riders                     (EotE p.203)
 [ B ] Tsume Pikeman                   (IH   p.275)
 [ C ] Silken Promises Geisha          (BoA  p.179)
 [ C ] Master of Games                 (BoA  p.180)

Rank 4 paths:
 [ B ] Seven Waves Mercenaries         (EotE p.203)
 [ B ] Sword of Yotsu                  (EotE p.203)
 [ B ] Weavers                         (EotE p.203)

Rank 5 paths:
 [ B ] Iron Gauntlet Brotherhood       (EotE p.204)
 [ B ] Shadowed Steel                  (EotE p.204)
 [ B ] Wolf Legion                     (EotE p.204)

Basic Shugenja Schools:
 [ S ] Self-Taught Shugenja            (EotE p.205)
 [ S ] Dutiful Disciple Shugenja       (EotE p.205)
 [ S ] Ronin Order Shugenja            (EotE p.205)

Alternate Paths:
 [ B ] Kenburo's Way                   (IH   p.123)
 [   ] Taoist Archer                   (BoA  p.174)

------------------- MINOR CLANS -------------------
Advanced Schools:
 [ B ] Minor Clan Defender             (EE   p. 63)
---------------------- BADGER ---------------------
Basic Schools:
 [ B ] Ichiro Bushi                    (Core p.215)
----------------------- BAT -----------------------
Basic Schools:
 [ S ] Komori Shugenja                 (Core p.216)
----------------------- BOAR ----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Heichi Bushi                    (Core p.217)
-------------------- DRAGONFLY --------------------
Basic Schools:
 [ S ] Tonbo Shugenja                  (Core p.218)
---------------------- FALCON ---------------------
Basic Schools:
 [ B ] Toritaka Bushi                  (Core p.219)

Alternative Paths:
 [ B ] Falcon's Strike                 (BoA  p.172)
----------------------- FOX -----------------------
Basic Schools:
 [ S ] Kitsune Shigenja                (Core p.219)
----------------------- HARE ----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Usagi Bushi                     (Core p.220)
---------------------- MONKEY ---------------------
Basic Schools:
 [ B ] Toku Bushi                      (Core p.221)
---------------------- ORIOLE ---------------------
Basic Schools:
 [ A ] Tsi Smith                       (Core p.222)
------------------------ OX -----------------------
Basic Schools:
 [ B } Morito Bushi                    (Core p.223)
---------------------- SNAKE ----------------------
Basic Schools:
 [ S ] Original Chuda Shugenja         (Core p.224)
--------------------- SPARROW ---------------------
Basic Schools:
 [ B ] Suzume Bushi                    (Core p.225)

Alternate Paths:
 [ B ] Three Man Alliance Soldier      (IH   p.149)
--------------------- TORTOISE --------------------
Basic Schools:
 [ C ] Kasuga Smuggler                 (Core p.225)

Alternate Paths:
 [ B ] Tortoise Guard                  (IH   p. 97)
---------------------- TOGER ----------------------
Basic Schools:
 [ B ] Yotsu Bushi                     (IH   p.276)

-------------------- GOZOKU ERA -------------------
Alternate Paths:
 [ C ] Gozoku Agent                    (IH   p. 69)
 [ M ] Brotherhood Spy                 (IH   p. 69)

--------------------- COLONIES --------------------
Alternate Paths:
 [ B ] Second City Guardsman           (SCTP p.102)
 [   ] Imperial Explorer               (SCTP p.102)

------------------ IVORY KINGDOMS -----------------
Basic Schools:
 [ B ] Kshatriya Warrior               (SCTP p.104)
 [ G ] Sainika Fighter                 (SCTP p.104)

---------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony 2013-05-23, 00:48 przez Avdima, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty: 1084
Rejestracja: 2009-05-24, 16:17
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Avdima » 2013-05-14, 17:42

Kod: Zaznacz cały

--------------------- FAMILIES --------------------

---------------------- CRAB -----------------------
- Hida                                 (Core p.105)
- Hirume                               (Core p.105)
- Kaiu                                 (Core p.105)
- Kuni                                 (Core p.105)
- Toritaka                             (Core p.106)
- Yasuki                               (Core p.106)

---------------------- CRANE ----------------------
- Asahina                              (Core p.109)
- Daidoji                              (Core p.109)
- Doji                                 (Core p.109)
- Kakita                               (Core p.109)

--------------------- DRAGON ----------------------
- Kitsuki                              (Core p.112)
- Mirumoto                             (Core p.112)
- Tamori                               (Core p.112)
- Togashi Order                        (Core p.112)

- Hoshi                                (IH   p.214)
- Hitomi                               (IH   p.214)

---------------------- LION -----------------------
- Akodo                                (Core p.116)
- Ikoma                                (Core p.116)
- Kitsu                                (Core p.116)
- Matsu                                (Core p.116)

--------------------- MANTIS ----------------------
- Kitsune                              (Core p.120)
- Moshi                                (Core p.120)
- Tsuruchi                             (Core p.120)
- Yoritomo                             (Core p.120)

--------------------- PHOENIX ---------------------
- Agasha                               (Core p.123)
- Asako                                (Core p.123)
- Isawa                                (Core p.123)
- Shiba                                (Core p.123)

-------------------- SCORPION ---------------------
- Bayushi                              (Core p.126)
- Shosuro                              (Core p.126)
- Soshi                                (Core p.126)
- Yogo                                 (Core p.126)

--------------------- UNICORN ---------------------
- Horiuchi                             (Core p.129)
- Ide                                  (Core p.129)
- Iuchi                                (Core p.129)
- Moto                                 (Core p.130)
- Shinjo                               (Core p.130)
- Utaku                                (Core p.130)

-------------------- IMPERIAL ---------------------
- Miya                                 (Core p.227)
- Otomo                                (Core p.227)
- Seppun                               (Core p.227)

--------------------- SPIDER ----------------------
- Chuda                                (Core p.211)
- Daigotsu                             (Core p.211)
- Goju                                 (Core p.211)
- Spider Monks                         (Core p.212)

------------------- MINOR CLANS -------------------
BADGER
- Ichiro                               (Core p.215)
BAT
- Komori                               (Core p.216)
BOAR
- Heichi                               (Core p.217)
DRAGONFLY
- Tonbo                                (Core p.218)
FALCON
- Toritaka                             (Core p.218)
FOX
- Kitsune                              (Core p.219)
HARE
- Usagi                                (Core p.220)
- Ujina                                (Core p.220)
MONKEY
- Toku                                 (Core p.221)
- Fuzake                               (Core p.221)
ORIOLE
- Tsi                                  (Core p.222)
OX
- Morito                               (Core p.223)
SNAKE
- Chuda                                (Core p.224)
SPARROW
- Suzume                               (Core p.224)
TORTOISE
- Kasuga                               (Core p.225)
TIGER
- Yotsu                                (IH   p.276)

---------------------- RONIN ----------------------
- Kaeru                                (IH   p.275)
- Tsi                                  (IH   p.275)
- Tsume                                (IH   p.275)
- Yotsu                                (IH   p.275)

-------------------- GOZOKU ERA -------------------
- Nasu                                 (IH   p. 67)

---------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony 2013-05-16, 21:32 przez Avdima, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty: 1084
Rejestracja: 2009-05-24, 16:17
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Avdima » 2013-05-14, 17:45

Kod: Zaznacz cały

---------------- CHARACTER OPTIONS ----------------
Excluding data from core book

--------------------- SKILLS ----------------------
Bugei Skill: Firearms                  (IH   p. 95)
Bugei Skill: Cannon                    (IH   p. 96)

------------------- ADVANTAGES --------------------

Changes to Existing Advantages         (EE   p.279)
- for samurai stations

Child of Chikushudo                    (EotE p.244)
Medium                                 (EotE p.244)
The World of the Daimyo                (EE   p.279)
The Daimyo's Path                      (EE   p.279)
LION - Heartless                       (TGC  p.136)
PHOENIX - Void Versatility             (TGC  p.199)
Imperial Scribe                        (IH   p. 67)

------------------ DISADVANTAGES ------------------

DRAGON - Enlightened Madness           (TGC  p.101)

-------------------- ANCESTORS --------------------

New CRAB Ancestors                     (TGC  p. 42)
New CRANE Ancestors                    (TGC  p. 74)
New DRAGON Ancestors                   (TGC  p.104)
New LION Ancestors                     (TGC  p.140)
New MANTIS Ancestors                   (TGC  p.170)
New PHOENIX Ancestors                  (TGC  p.202)
New SCORPION Ancestors                 (TGC  p.230)
New UNICORN Ancestors                  (TGC  p.260)
New SPIDER Ancestors                   (TGC  p.283)

New MANTIS ANCESTOR                    (IH   p.122)
New CRANE ANCESTOR                     (IH   p.122)

---------------------- KATA -----------------------

Strength of the Crab                   (TGC  p. 42)
Strength of the Crane                  (TGC  p. 74)
Strength of the Dragon                 (TGC  p.104)
Strength of the Lion                   (TGC  p.140)
Strength of the Mantis                 (TGC  p.170)
Son of Storms                          (TGC  p.170)
Strength of the Phoenix                (TGC  p.202)
Dance of the Winds                     (TGC  p.202)
Strength of the Scorpion               (TGC  p.230)
Strength of the Unicorn                (TGC  p.260)
Strength of the Spider                 (TGC  p.283)
Art of Ninjutsu                        (TGC  p.283)

---------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony 2013-05-16, 21:30 przez Avdima, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty: 1084
Rejestracja: 2009-05-24, 16:17
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Avdima » 2013-05-14, 17:46

Kod: Zaznacz cały

---------------------- TABLES ---------------------

------------------ CORE RULEBOOK ------------------


-------------- ENEMIES OF THE EMPIRE --------------

Ronin Encounter Table                       (p.280)
Shadowlands Encounter Table                 (p.281)
Spirits Encounter Table                     (p.282)
Wildlife Encounter Table                    (p.282)

----------------- EMERALD EMPIRES -----------------

Random Events at Court                      (p.108)
Random Dojo Events                          (p.220)
Heroic Opportunities for Siege Battle       (p.246)
Other Events in Battle                      (p.292)

----------------- THE GREAT CLANS -----------------

Heritage Tables                             (p.293)

---------------------------------------------------

Awatar użytkownika
Avdima
Szlachcic
Posty: 1084
Rejestracja: 2009-05-24, 16:17
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Avdima » 2013-05-14, 17:47

Kod: Zaznacz cały

------------------ CORE RULEBOOK ------------------

Miscellaneous Alternate Paths               (p.256)

-------------- ENEMIES OF THE EMPIRE --------------


----------------- EMERALD EMPIRES -----------------

Playing at Higher Stakes                    (p.276)
- samurai stations

----------------- THE GREAT CLANS -----------------

Rules for Siege Engines                     (p. 31)
Rural Traps                                 (p. 70)

Creature - Shadow Mystic                    (p.279)
Goju Ninja School                           (p.280)
Ninube Shugenja School                      (p.281)

---------------- IMPERIAL HISTORIES ---------------

Gunpowder Weapons                           (p. 97)
Disease: Water Fever                        (p.123)
Explosives                                  (p.180)
Returned Spirits as Characters              (p.239)

------------------- BOOK OF AIR -------------------

Musical Instruments                         (p.115)
Falconry (Mundane Creatures of Air)         (p.120)
Nemuranai of Air                            (p.121)
Called Shots in Archery                     (p.175)

---------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony 2013-05-23, 00:45 przez Avdima, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ