[S] Ankh Morpork, Star Trek: Fleet Captains i inne

Awatar użytkownika
kaimada
Szlachcic
Posty: 1418
Rejestracja: 2009-11-24, 21:14
Lokalizacja: ten fenomen?

[S] Ankh Morpork, Star Trek: Fleet Captains i inne

Post autor: kaimada » 2016-02-16, 07:43

Witam. Nadszedł ten czas gdy kaimada musi uszczuplić swą kolekcję gier. Z bólem serca wystawiam na sprzedaż następujące tytuły:

Ankh Morpork - 250 zł; Gra w stanie bardzo dobrym, pudełko ma niestety obity róg. W pudełku znajduje się nawet oryginalna wkładka reklamowa Phalanx Games.

Star Trek Fleet Captains - 330 zł; Gra w stanie idealnym. Wszystkie statki umieszczone na swoich miejscach w pudełku. Karty w koszulkach, dodatkowo karty Encounters w koszulkach FFG z grafiką Twilight Imperium. Wszystkie karty trzymane w pudełku Carcassone Wieża dla porządku. Wydrukowana uproszczona wersja instrukcji i karty pomocy graczy.

Battles of Westeros: House Baratheon Army Expansion - 200 zł; Gra w stanie idealnym, nigdy nie grana. Rozfoliowana, nigdy nie rozpakowana (niewypchnięte żetony z wyprasek itd.).

Hannibal: Rome vs Carthage - 170 zł; edycja Valley Games wydana w Polsce przez LosDiablosPolacos. Jest to wydanie z tą fantastyczną polską instrukcją, podpisaną przez Waldka i Monikę i puzzlową planszą. Stan gry idealny.

Commands & Colors Ancients - 170 zł; IV wydanie C&C. Gra w stanie idealnym, grana raz. Wszystkie naklejki idealnie naklejone na bloczki, co usuwa konieczność samodzielnego, wielogodzinnego naklejania tychże.

Panic on Wall Street - 50 zł; Gra w stanie bardzo dobrym. Pudełko z mocno obitym rogiem. Grana raz wobec czego komponenty w stanie idealnym.


Oczywiście przekazanie gry najlepiej w ŁDK przy okazji spotkania.
"You'd shoot a man in the back?"
"Well, it's the safest way, isn't it?"

“Co powiedział Xerxes do Leonidasa? - Pan tu nie stał!”

ODPOWIEDZ